Оришківський дитячий садок "Берізка"

Дитячий садок «Берізка» заснований у 1965 році.

Заклад привертає увагу до себе рясним цвітінням дерев на весні, різнобарв’ям квітів та легким шумом струнких берізок та сосен.

Тривалий час очолює заклад Періжок Олександра Михайлівна, у якої великий стаж і досвід роботи з дітьми та колективом.

Колектив садочку налічує 8 чоловік. З них 4 – педагогічні працівники. Тут працює творчий колектив, який любить дітей та всі свої сили і уміння віддає  дітям.

У ДНЗ « Берізка» функціонує 2 групи: різновікова та старша.   Головною метою ДНЗ є забезпечення права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді та оздоровлені дітей, створення умов для фізичного, розумового та духовного розвитку.

Вагомою складовою навчально-виховного процесу є завдання ростити малят здоровими, розумними, комунікативними, вміння знайти себе та реалізувати у всіх сферах життєдіяльності. У цікавій ігровій формі проводяться заняття, під час яких враховується індивідуальність та формується особистість дитини. У садочку створена атмосфера в якій дитина почувається вільною, захищеною, стимулюється креативний розвиток. Важливе місце у роботі приділяється святам та розвагам, де активну участь приймають діти, працівники та батьки. Уся робота закладу тісно пов’язана з батьками вихованців. Батьки стають нашими однодумцями та надійними помічниками.

Велика увага приділяється патріотичному вихованню малят. Педагогічні працівники прищеплюють дітям любов до рідної землі, до всього оточуючого середовища. Виховують патріотизм, з пошаною ставитись до культури свого народу та зберігати наші традиції, шанувати та любити своїх батьків та нашу Україну.